PUBG Mobile Prime Plus Nedir? Prime Nasıl İptal Edilir?

Pubg Mobile, Prime ve Prime Plus olmak üzere 2 farklı abonelik sistemini oyun içi satım alım olarak kullanıcılara sundu. PUBG Mobile Prime ve PUBG Mobile Prime Plus ile abonelik süresinde bazı avantajlar elde ediyorsunuz.

PUBG Mobile Prime ve Prime Plus Nedir?

Prime ve Prime Plus olarak 2’ye ayrılan aylık üyelik sisteminde Battle Points (BP) kazanıyor ve oyun içi alımlarda bu puanları kullanabiliyorsunuz.

Prime üyeliğini 0.99 dolar karşılığında alıyor ve günlük 5 UC (Unknown Cash) kazanıyorsunuz yani aylık 150 UC kazanmış oluyorsunuz. BP puanları ise mağazadan skin, eşya vb satın alabiliyorsunuz.

Prime Plus üyeliğini ise ilk ay 4.99 dolara, devam eden aylarda ise 9.99 dolara alabiliyorsunuz. Yine BP ile mağazadan oyun içi eşyalarını alabiliyorsunuz. Unknown Cash ise günlük 20 adet veriliyor yani aylık 600 UC. Ayrıca günlük 10 RP (Royale Pass) kazanmanın yanı sıra farklı eşyalarda günlük indirimler ve klasik sandıkta %50 indirim kazanıyorsunuz.

PUBG Mobile Prime ve Prime Plus İptal Etme

PUBG Mobile Prime ve Prime Plus İptal Etme

PUBG Mobile Prime ve Prime Plus nasıl iptal edilir sorunun cevabına gelecek olursak… Yapmanız gereken son derece basit bir işlem, AppStore veya PlayStore ayarlarına girip abonelikler bölümünden aboneliği iptal et demeniz yeterli olacak. Aksi takdirde her ay bu ücret kredi kartınız veya mobil ödeme vasıtasıyla, otomatik olarak, sizden tahsil edilecektir.