PUBG Mobile İndir

PUBG Mobile indir, Tencent firması tarafından Steam üzerinden yayın hayatına başlayan PUBG oyunu çok yoğun ilgi görünce, oyunun mobil versiyonunu farklı bir oyun olarak piyasaya sürdü.

Oyunun mobil sürümünü cep telefonlarınıza veya tabletlerinize indirmek ise çok kolay, yapmanız gereken App Store veya Play Store hesaplarınız ile giriş yaparak PUBG oyununu aratmak. Uygulama marketleri üzerinden çok hızlı bir şekilde oyunun indirilebilir sürümününe erişebilirsiniz.

Ancak bir çok oyun sever telefon veya tablet ile oynamak yerine bilgisayar ile pubg mobil oynamak istiyor. Bunun için yapılması gerekenler ise biraz daha farklılık teşkil ediyor. Öncelikli olarak yapmanız gereken bir emülatöre sahip olmak ve bilgisayarınızı sanki bir tablet veya telefon gibi göstermek olacaktır.

PUBG Mobile oyununun yaratıcısı olan Tencent firması bu konuyu düşünmüş ve resmi emülatörlerini oluşturmuş. Öne sürdükleri iddiaya göre PUBG Mobile oyununa göre tasarlanmış olan bu emülatör sayesinde oyunu en kaliteli olarak siz oynayacaksınız.

Resmi indirme adresinden yani bilgisayar için PUBG Mobile indir bağlantısına tıklayarak, karşınıza gelen ekrandan download demeniz yeterli olacaktır. Bu sayede Tencent emülatörü indirebilir ve emülatör kurulumu yaptıktan sonra kolay bir şekilde PUBG Mobile versiyonunu bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz…

NOT: Emülatör ile oynayan oyuncular, sadece emülatör ile oynayan oyuncular ile eşleşebilir. Bu sayede sadece bilgisayar ile oynayan kullanıcılar ile eşleşir ve telefondan oynayanların hakkına girmemiş olursunuz.

NOT2: Emülatör sadece windows işletim sisteminde çalışmaktadır, bu yüzden macOS işletim sistemine sahipseniz bağlantıyı inderemeyebilirsiniz. WineSkin Launcher kurarak macOS üzerinden oynamayı deneyebilirsiniz.

Tencent emülatör ile oynamak istemiyor ve alternatif bir emulator arıyorsanız da sizlere tavsiyemiz BlueStacks emülatörünü indirebilirsiniz. Android yani Play Store üzerinden istediğiniz oyunu indirebileceğiniz emülatör sayesinde PUBG Mobile indirebilir ve yine bilgisayarınızdan oyunu oynayabilirsiniz.

Yakın bir zamanda bilgisayarda daha rahat PUBG oynayabilmeniz için PUBG Lite sürümü piyasaya sürülecek. Sitemizi takip ederek PUBG Lite hakkında detaylı bilgilere sahip olabilir ve indirmeye müsait olduğunda bilgi alarak hızlıca sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.